Dış Temizlik veya Basınçlı Yıkama Hizmeti Almak İçin İpuçları

  LaimCorner

  0/5 stars (0 votes)

  Evinizin, işyerinizin veya yönetilen mülkünüzün dışını temizlemek için profesyonel bir basınçlı yıkama veya dış temizlik hizmetleri şirketi arıyorsanız, birini aramak için telefonu elinize almadan önce birkaç temel husus vardır Dış cephe temizliği.

   

  Dış temizlik ve basınçlı yıkama, sıhhi tesisat veya marangozluk gibi ticari faaliyetler olarak kabul edilmez. Bu nedenle, endüstri genellikle işin püf noktalarını öğrenmek isteyen yeni başlayanlar veya deneyimsiz müteahhitlerle doludur. Bu, dış temizlik veya basınçlı yıkama gereksinimlerini bu şirketlere emanet eden müşteriler için potansiyel olarak tehlikelidir.

   

  Dış temizlik veya basınçlı yıkama, çatı kiremiti veya asfalt shingle temizliğinden ev yıkama veya bina cephe temizliği ve restorasyonu ve pencere temizliğine kadar birçok şeyi içerebilir. Ayrıca, beton, tuğla, ahşap, oluklar ve saçak gibi genel basınçlı yıkama veya elektrikli yıkama işlerini de içerebilir.

   

  Mülkünüzün dış temizliğini veya bakımını üstlenecek birini aramak için telefonu elinize almadan önce, tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilmek ve tercih ettiğiniz müteahhit veya şirketin gerekli becerilere sahip olup olmadığını değerlendirmek iyi bir fikirdir. Birden fazla hizmete ihtiyacınız varsa ve tüm özel dış temizlik, bakım ve restorasyon gereksinimlerinizde uzmanlaşmış bir şirket bulup bulamayacağınızdan emin değilseniz, 2 ayrı şirket kiralamak bile iyi bir fikir olabilir.

   

  Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir dizi hizmet şirketi, beton veya döşeme taşlarının genel olarak elektrikli yıkama konusunda çok yeteneklidir, ancak özel bilgiye sahip değildir ve güverte gibi işleri yapmak için temel bir eğitim düzeyi bile almamışlardır. temizlik veya ev yıkama. Ne yazık ki, bu bazen bu hizmet şirketlerinin veya müteahhitlerin bu ekstra hizmetlerin reklamını yapmasını engellemez, çoğu zaman zarar görmüş mülklerle veya ideal sonuçların altında kalan şüphelenmeyen müşterilere.

   

  Hata yapmayın, yanlış ellere geçen yüksek basınçlı su temizleme makinesi, evinizin veya mülkünüzün etrafındaki birçok hassas yüzeye ciddi hasar verebilir.

   

  Pencere temizliği, birçok temizlik hizmeti şirketinin pek de iyi iş yapmadığı bir başka hizmettir. Pencerelerinizi temizleyebileceklerini iddia edebilirler, ancak çoğu zaman bu, profesyonel bir pencere temizleme şirketinin yapması gerektiği gibi camları iz bırakmadan ve pırıl pırıl temiz bırakmadan sadece camlara su püskürtmekle ilgilidir.